O společnosti.

Unikátní platební metody vytvořené přesně pro vás.

Exactly je naší moderní, aktualizovanou značkou, úspěšně navyšující naši celosvětovou známost a efektivitu našeho marketingu. Pro naši společnost je to vzrušující doba - stabilní růst přinesl nové klienty i spoluhráče a pozvedl kvalitu poskytovaných služeb na novou úroveň.

Exactly je kombinací zkušeného týmu, moderních technologií a jedinečných platebních řešení. Jsme regulováni Českou národní bankou a splňujeme veškeré normy týkající se finančních operací.

Nabízíme jednoduchá, rychlá a bezpečná řešení pro vaše online podnikání.

Pohání nás vize ideálního finančního nástroje, sestrojeného na míru pro vaše platební potřeby.

Připojte se k platebnímu systému Exactly a:

  • Přijímejte ve svém internetovém obchodě platby za zboží a služby z celého světa.
  • Objevte výhody rychlého vyrovnání mezi uživateli
  • Vytvářejte opakované platby
  • Mějte své úspory ve formě elektronických peněz
  • Staňte se součástí našeho partnerského programu

Jsme mezinárodní, globálně využívaný platební systém, spolupracující s více než 150 partnery, akceptující platby milionů zákazníků každý den.

Jednou z charakteristických vlastností platebního systému Exactly je osobní přístup ke každému klientovi. Dohoda i komerční nabídka je upravena na míru vašim požadavkům a specifikacím tak, aby vytvářela nejlepší možné podmínky pro dlouhodobou spolupráci.

Unikátní uživatelská zkušenost

Platební systém Exactly je jedinečnou kombinací našich zkušeností a vaší zpětné vazby. Okamžitá integrace, flexibilní nastavení, uživatelsky přívětivé rozhraní a dostupnost ve více než 10 jazycích z Exactly dělá platební systém přesně pro vás.

Mezi výhody také patří:

  • okamžitý převod prostředků mezi uživateli systému
  • Řešení našeho platebního systému je neustále aktualizováno a modernizováno v reakci na nejnovější tendence na finančním trhu
  • Finanční transakce nejsou nijak limitovány
Zabezpečení

Splňujeme nejpřísnější bezpečnostní standardy. Náš platební systém má integrovanou ochranu proti podvodům.

API

Integrace prostřednictvím API umožňuje nakonfigurovat náš systém tak, jak se hodí pro váš specifický druh podnikání. Spravujte výplaty, výkazové systémy a další funkce tak, abyste maximalizovali výnosnost vašich finančních rozhodnutí.